ozelinsaat.com - 29 yıldır hizmetinizde..

Sandviç Panel Çatı Kaplama fotoğraf ÖrnekleriProje Detayları

 • FİRMA:
  Özel inşaat Taahüt
 • Yapım TARİHİ:
  Muhtelif Yıllar
 • Alan:
  Farklı alanlar m2
 • MEVKİ:
  Muhtelif mevkiiler
 • Proje DEĞERİ:
  TL
 • Proje DANIŞMANI:
  Özel inşaat Taahhüt

Proje Açıklaması:

Yapılarınızda Estetik Görünüm

Yapınızın görünümü, hayallerinizin aynası gibidir. Bu yüzden yapılarınızın estetiği için sandviç panellerimize her gün yeni fikirler ekliyoruz. Yatay, düşey veya açılı olarak yerleştirilebilecek yapıda ve değişik renklerde tasarlanan sandviç panellerle yapınızın dış cephelerine hareket kazandırabilir, estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. İç bölmelerde de kullanılabilme özelliği sayesinde sandviç panellerle farklı tasarımlar yaratabilirsiniz.
 

Yüksek Yangın Direnci 

Binanız için yangın yalıtımına uygun sandviç panel seçerseniz, olası bir yangın durumunda yangının bina içinde ve çevresinde büyümesini geciktirmiş, binadaki can ve mal güvenliğini de korumuş olursunuz.

Yangın yalıtımı için sandviç panel seçerken, yangına dayanım süresini, yangına karşı direnci, yapınızın büyüklüğü ve yüksekliği gibi etkenleri göz önünde bulundurmalı, Mineral Yünlü ya da FM onayı bulunan PIR dolgulu sandviç panelleri tercih etmelisiniz.
 

Hava ve Su Sızdırmazlığı

Teknopanel sandviç panelleri, sahip olduğu mükemmel birleşim detayı sayesinde su ve hava sızdırmaz. Isı yalıtımının sürekliliğini sağlayan sandviç paneller sayesinde yapınızın hiçbir noktasında ısı kaybı olmaz. Böylece, yapınızda ısıtma ve soğutmayı kontrol altına alırsınız, enerji verimliliği sağlarsınız.

Su sızdırmazlık özelliğine sahip sandviç paneller, kar ve yağmur gibi doğa şartlarına karşı aktif su yalıtımı yapar, nem ve küf oluşumunu engeller. Böylece yapınız için sağlıklı ve konforlu bir ortam sağlanmış olur, taşıyıcı sistemlerde korozyon oluşmasını engeller. Yapınızın dayanıklılığını artırarak gücüne güç katar.

 

Gürültüsüz Yapılar 

Gürültünün insan üzerindeki zararlı etkilerini en aza indirmek, istenmeyen sesleri dışarıda bırakmak ve gürültülü alanlardan çevreye yayılan sesi de azaltmak için ses yalıtımı yapmak olmazsa olmazdır.

Çatı ve cephelerde kullanılan akustik özellikli sandviç paneller, mineral yün yalıtım dolgusu ve perfore sac yüzeyi sayesinde üstün ses yalıtımı özelliğiyle gürültüden uzak, sağlıklı ve konforlu alanlar yaratarak iş verimini artırır, iş kazalarının oluşmasını engeller.

 

Sandviç Panel Çatı ile detaylı bilgiyi Linke giderek öğrenebilirsiniz

 

2021 senesi Güncel Sandviç Panel fiyatları nekadar?
Sandviç panel ürünlerinde fiyatlarımızı öğrenmek ve yapınıza Ücretsiz Keşif için Lütfen bizimle iletişime geçiniz

 

Not: Watsapp iletişim hattımıza mesai saatleri içinde yazarak anında Cevap alabilirsiniz

Saygılarımızla

Özel İnşaat

Detaylı Bilgi için Bize ulaşın

Tam 25 yıldır yapı sektöründe aralıksız hizmet vermekteyiz